Sáčky se zipem – prospěšný víceúčelový vynález

Sáčky se zipem se začaly využívat zhruba před dvaceti lety a dnes již představují běžný standard pro uchovávání a přepravu nejrůznějších předmětů.
Ukládání drobností v dílně – drobné součástky nejrůznějšího druhu, jako jsou odpory, kondenzátory a diody, šroubky a matičky, sponky, závlačky, hmoždinky, ale i sypký materiál, např. sádra nebo štuk se tímto způsobem mohou ukládat v domácí dílně bez nutnosti pořizovat plastové boxy, které zabírají mnoho místa. Ze sáčku před uzavřením vytlačíte vzduch a může výborně chránit před atmosférickou vlhkostí a tedy i oxidací (korozí) nebo tvrdnutím sypkých pojivových směsí.uchovávání barevných korálků
Korálky, knoflíky a kovová galanterie – v každé domácnosti se jistě najde celá řada drobností, které vyžadují uložení v nějaké krabičce, aby se nepoztrácely. Ať jsou to knoflíky, nebo druky, ozdoby, karabiny, klipsy a další galanterní výrobky, nemusíme pro každý z nich pořizovat krabičku a plnit jimi regály skříní. V sáčcích se zipem 2pack.cz zaberou mnohem méně místa.
Sypké polotovary v kuchyni – polyetylenové pytlíky s uzavíracím mechanismem jsou vynikajícím pomocníkem hospodyněk při vaření, ukládání polotovarů a hotových jídel do chladničky a do mrazáku. V tomto obalu nepřijímají žádné cizí pachy, potraviny déle odolávají působení bakterií a do skladného sáčku lze umístit nejen sypké, ale i tekuté složky. Výhodou je, že se jedná o zdravotně nezávadný materiál, dobře skladný, který vás ušetří i neustálého umývání plastových dóz, což je zvláště nepříjemné u mastných jídel.sáček pro úschovu sypké rýže
Zásilky drobného zboží – využívání zip sáčků se stalo běžnou praxí u mnoha e-shopů, které si tímto způsobem získávají zákazníky. Balí do nich zboží nejrůznějšího sortimentu, sáček slouží nejen jako obal a ochrana před poztrácením, ale i před nešetrným zacházením při přepravě a před povětrnostními vlivy. Nejčastěji se takto balí textilní výrobky, a to již několik desítek let.