Kde je k nalezení bytový architekt Praha

Rekonstrukce bytu je vždy ošemetná záležitost, zvláště pokud ji chceme provést pořádně. Je zde mnoho věcí, které se mohou zvrtnout, a navíc je potřeba dobře naplánovat rozvržení místností. Proto mnoho lidí sáhne po službách bytového architekta.

Koneckonců má to řadu výhod: vyzná se ve stavitelství lépe než my a dokáže nám udělat návrh podle našich představ. Je sice pravda, že stojí poměrně dost peněz, avšak v dlouhodobém horizontu se tato investice rozhodně vyplatí.bytový architekt při práci

Otázkou však zůstává, kde najít toho nejlepšího a jak vybrat. V tomto případě máme několik možností. Jednou z nich je využití doporučení přátel či známých , kteří také rekonstruovali svůj byt. To se může zdát jako nejlepší řešení, má však jeden háček: to, co vyhovuje vašemu příteli, nemusí vyhovovat vám. Možná máte jiné představy, než měl on, nebo váš byt potřebuje jiný přístup. Ať tak či tak, doporučení je sice poměrně spolehlivý zdroj informace, je však třeba i je brát s rezervou a používat zdravý rozum.

Dalším způsobem je využití nějaké větší firmy, zabývající se bytovou architektonikou, například lze najít bytový architekt Praha http://bydesign.cz/. Zde je výhodou to, že tyto firmy zaměstnávají více architektů, nebude proto takový problém najít pro vás toho pravého.

Navíc si nemohou dovolit odvést špatnou práci, neboť to by jim snížilo reputaci, což by pro ně mohlo mít neblahé důsledky. I z tohoto důvodu bude s velkou pravděpodobností po formální i legální stránce vše v pořádku, a navíc na odvedenou práci dostanete záruku.příklad návrhu architekta

Jak ale vybrat tu správnou firmu? Zde se vyplatí přečíst si její recenze od předchozích zákazníků. Samozřejmě ne všichni budou spokojeni, avšak pokud bude naprostá většina z nich pozitivní, potom se nemusíte příliš obávat. Pravdou ale je, že tato možnost bývá zpravidla nejdražší.

Posledním způsobem je najít bytového architekta, který pracuje soukromě. Je to poměrně levnější než najmout velkou firmu, a navíc bývají i flexibilnější a ochotnější „ohnout“ pravidla. Například dát za nějakou položku levnější cenu, ale nezapsat ji to faktury. Na druhou stranu toto porušení pravidel nemusí být v dlouhodobém horizontu dobré, například v případě pozdějších reklamací.

A co vy? Chystáte se na rekonstrukci bytu? Pokud ano, věřím, že najdete toho správného člověka, který vám vytvoří návrh přesně podle vašich představ.