Ideální dopravní prostředek do městského provozu

Pokud bydlíte ve městě a zrovna řešíte způsob každodenního cestování do práce, máte dvě možnosti. Buď využijete hromadnou městskou dopravu, anebo si zvolíte její rychlejší a osobitější způsob. Ideálním prostředkem, při kterém nejste závislí na jízdních řádech, výlukách či zpožděních veřejné dopravy, je to buď malý skútr anebo elektrokoloběžka. Při podrobnějším prozkoumání, především finančních nákladů na tento způsob dopravování, údržby a dalších plateb, nutných k provozu, to vyhraje elektrokoloběžka. 


Na nákupy i na výlety do blízkého okolí

Svižný model elektrokoloběžky Perut je pohodlný, ekeologický a umožňuje neskutečně levný způsob dopravy.
• na elektrokoloběžce jezdíte v běžném provozu bez řidičského oprávnění
• s elektrickým motorem, poháněným bateriemi, nejenže ujede třicet až osmdesát kilometrů na jedno nabití, ale vyveze vás i do čtrnáct kilometrů dlouhého a prudkého kopce
• ve městě nehledáte parkování, připevněním zámku budete mít parkoviště kdekoliv
• kompaktní rozměry umožňují sebou brát Peruta do vlaku, autobusu i výtahu
• pro jízdu po setmění je vybaven předním světlem a zadním blikačem

V době, kdy se každým rokem zvyšuje cena benzínu, jízdné v MHD, vlaku či autobusu, jsou náklady na provoz elektrokoloběžky ideální. Sedm korun na sto kilometrů je částka, na kterou vás vyjde cestování po plném nabití baterie. Perut je konstruován tak, že na něj vždy pohodlně nastoupíte a bez problému se rozjedete. Což oceníte v městském provozu a na křižovatkách. Oproti nasedání na těžký skútr.

Při překonávání kratších úseků, s častým zastavením a rozjížděním, to oceníte ještě víc. Všechny elektrokoloběžky jsou vybaveny přesnými kotoučovými brzdami na obou kolech, což zajišťuje bezpečnost při jízdě. Doplnit si ji můžete sedlem, nosičem či komfortním ovládáním s displejem.