Dárek zaměřený na originální hru

V některých momentech se zdá, že před blížícími se narozeninami našich blízkých propadáme panice natolik, že absolutně netušíme, co drahému člověku darovat a potěšit ho, jak to jenom půjde. Nároky na dokonalý dárek – s moderní dobou pochopitelně stoupají, z toho důvodu buďte aktuální a potěšte vaše milované hrou, která jim přinese nezapomenutelné vzpomínky na jejich velký den.
Vybrat si můžete třeba tu, která se odehrává v Hradci Králové. Litovat toho rozhodně nebudete ani vy a ani váš oslavenec.gang tunel.jpg

Samara

Jednou z místností v escape game Hradec Králové je „Samara“. Už z názvu je zřejmé to, že se bude jednat o hádanku na motiv hororového filmu „Kruh“.
Dobře si tento film ještě jednou shlédněte a vyrazte se k tomuto příběhu přiblížit tak, že se budete snažit vyřešit záhadu, která spočívá v pokračování tohoto příběhu.Nepochybujte o tom, že se budete řadit mezi odvážlivce, kteří se nebojí postavit čelem žádné překážce, která jim bude stát v cestě.

Dvojitý agent

Ocitněte se v historickém podzemí, kde budete muset přijít na kloub záhadě ohledně zmizení vašeho kolegy – agenta, který měl v rukách tajné informace. Kam zmizel a kdo za tím, že je nezvěstný vlastně může? Tajemná místnost vás přesvědčí o tom, že do poslední chvíle nebudete vědět, kdo je agentem a co všechno má vlastně na svědomí.jasná volba.png
Pusťte se do řešení a zapojte vaše logické myšlení, které o vašem vítězství rozhodne.
Nepřemýšlejte nad tím, jestli vaše milované tento originální dárkový poukaz na únikovou hru potěší. Můžete si být jistí, že jim poskytnete zážitek, kterého se zúčastníte i vy, abyste na vlastní oči viděli, že to byl nápad takzvaně „za milion“.
Nejvíce ohromíte na narozeniny tím, že se budete snažit přijít s netypickým a dobrodružným dárkem, za který se hra, ze které musíte prchnout v omezeném časovém limitu – rozhodně považuje.