Pomoc pro podnikatele v nesnázích

Když se podnikatel dostane do potíží a nedostává se mu finančních prostředků pro pokračování v podnikatelské činnosti, nejednou nemá jinou možnost než se porozhlédnout po nějaké té výhodné půjčce. Protože firma se žádným zázrakem sama nevzpamatuje a pokud by se zaměstnanci nedočkali výplat, rozprchli by se a s podnikem by byl amen. A pochopitelně ani stát, zdravotní pojišťovny, dodavatelé a další neberou na jeho problémy ohledy.
cizí peníze

A tak si podnikatel musí vzít půjčku. Jenže jakou? A od koho?
Možnosti jsou pochopitelně různé. Mnozí nedají dopustit třeba na nebankovní půjčky typu hypotéka bez dokládání příjmů. A dobře činí. Protože se jedná o typ půjčky, který je v mnoha ohledech ideální, a to i pro skutečně problematické žadatele, jimž by jinde sotva vycházeli v ústrety s otevřenou náručí.
zlaté mince

V tomto případě nebankovnímu poskytovateli nevadí mnohé z toho, co by bylo jinde nepřekonatelným problémem.
Žadatel může mít klidně i nějaký ten záznam v registrech dlužníků, do kterých se tu při posuzování žádosti vůbec nenahlíží.
K úspěchu stačí i daleko nižší příjmy než jinde, netřeba žádné skvěle vypadající daňové přiznání.
Ba nevadí ani nějaká ta exekuce, s jejímž vyřešením jsou tu klientovi ochotni a schopni pomoci.
Pouze je třeba mít nemovitost, již by bylo možno dát do zástavy coby záruku, že vše bude řádně splaceno. Není tak zapotřebí ani žádný ručitel, nemovitost plně postačuje.
A pomalu každý si tak může dovolit o tuto půjčku požádat. Stačí:
Zaslat e-mailem k posouzení několik požadovaných fotografií oné nemovitosti.
Dále se vyplní jednoduchá on-line žádost.
Poté, co je žadatel kontaktován zástupcem oné nebankovní společnosti, se dohodnou podrobnosti.
Po schválení, které obvykle nezabere více než čtyřiadvacet hodin, stačí podepsat smlouvu a už jen velice krátce si počkat na převod peněz na žadatelův účet.
Lze tak získat až sedmdesát procent odhadní ceny zastavené nemovitosti s až třicetiletou splatností a úroky stejnými jako u bankovní americké hypotéky, ovšem splatit lze vše i v předstihu a bez sankcí, a půjčené peníze lze použít na cokoliv související s podnikáním.
A co si přát víc?