Podložky na cvičení

Kdo si chce udržet dobrou fyzickou kondici, měl by velkou pozornost věnovat pohybu, a to jakéhokoliv druhu. Prospěšná je i samotná chůze, která je mnohdy podceňovaná – spousta lidí ji ani za kondiční pohyb nepovažuje. V dnešní době cvičí, sportuje a pohybuje se velká část národa. Jedni chápou význam pohybu, druzí mají sport a pohybové aktivity jednoduše rádi. Míčové hry, cyklistika, turistika, plavání, gymnastika, jóga, posilování – to vše Češi milují.

yoga-1146277_960_720

Avšak přijdou chvíle, kdy za svou kondiční aktivitou nemůžete vyrazit, a taková je i současná doba, kdy se nás snaží srazit na kolena koronavirus. A pokud nebude situace kolem něj příznivější, budou nás různá restriktivní opatření postupně omezovat v kolektivním sportování, posléze možná i v individuálním. Ale toho, kdo považuje pohyb za součást svého života, nemůže něco takového vyvést z rovnováhy. Za pohybem vlastně vůbec nikam nemusíte – cvičte prostě doma. Mnozí to tak dělali na jaře při první koronavirové vlně, tak proč v tom nyní nepokračovat.

Pořiďte pro celou rodinu podložky na cvičení https://www.cvicdom.cz/podlozky-na-cviceni/, a můžete se do toho pustit hromadně. A až se situace kolem epidemie uklidní, vezmete si podložky s sebou do tělocvičny, do přírody, do parku nebo třeba na plovárnu na trávník, anebo je dáte dětem na letní tábor. Uplatnění pro ně bezesporu najdete i potom.

yoga-940359_960_720

A jaké naše podložky jsou? Skvělé – nesají vodu a jsou protiskluzové. Vybrat si můžete z několika kategorií – podložky v různých tloušťkách i šířkách, v měkkém i tvrdším provedení. Nabízíme i výrobky pro profesionály (cvičitelé, jogíni, aj.).

Při svém výběru můžete volit i z různých materiálů. Podložky na cvičení jsou vyrobeny jednak ze syntetické gumy (termoplastický elastomer TPE), anebo z přírodního materiálu, jímž je přírodní guma z Malajsie.

RubrikyNezařazené