Udržet bazénové dno čisté půjde jedině s vysavačem

Máte bazén, který pravidelně v letním období využíváte ke schlazení a relaxu? A vlastníte k němu i potřebné příslušenství, které vám péči o něho jedině usnadní? Pokud ne, je zřejmě nejvyšší čas ušetřit si čas a energii s jeho údržbou a zjistit, jakým způsobem to jde lépe a bez námahy.

Seznamte se s vynálezem, na který nedají dopustit všichni, kteří už nechtějí bojovat se špinavým dnem jejich bazénu. Bazénový vysavač už totiž mají všichni, kteří si léto ve vodě chtějí užívat a nikoliv jenom odstraňovat nečistoty z vody, a to s poloviční úspěšností.

zahradní bazén

Písek a drobné nánosy nečistot

Jistě to znáte z vlastní zkušenosti, že i přes veškerou vaši opatrnost se nevyhnete přenosu trávy, písku nebo hlíny do vašeho bazénu. Vysavač do vody účinně posbírá všechny zbytky ze dna vašeho bazénu a odstraní jich během krátké chvíle. Postačí, když ho napojíte na bazénovou hadici a všechno, co do vody nepatří zachytí do filtru, kterým disponuje.

Po finanční stránce je dostupný a jeho cena se liší v závislosti od druhu, pro který se rozhodnete. V našem sortimentu si můžete vybrat ruční nebo poloautomatický a třeba i náhradní kartáče, které si dovedou poradit i s odolnější špínou na stěnách bazénové plachty.

dítě v bazénu

Starejte se o stav vaší vody – vrátí vám to!

Jestli je vaším přáním léto si užívat a většinu horkých dnů strávit ve vašem osvěžujícím bazénu s čirou vodou, postarejte se o to, aby pro vás byla vždy přijatelná ke koupání. Nejen účinná chemie, ale i další bazénové příslušenství rozhoduje o tom, zda se vám to povede nebo nikoliv.

Podívejte se na nabídku našeho internetového obchodu s nejlepšími pomocníky k bazénům a udělejte maximum pro dosažení toho nejbáječnějšího léta, které strávíte nejen s vašimi nejbližšími, ale i ve vodě, která bude jednoduše bezkonkurenční.

S vysavačem do vody to bude jednou provždy snadné.