Bydlete jednoduše ve vlastním domě

To se Vám to řekne: Kupte si dům. Víte, kolik stojí? Tak nějak reagujete, když Vám někdo řekne slova o vlastním rodinném domku?
Také operujete s tím , že musíte mít pozemek, stavební firmu a dozor, také Vás neminou úřednická muka při obstarávání všech potřebných povolení a dokumentů o umístění sítí, a tak dále, a tak dále. A všude se jen platí! A rozhodně ne malé sumy!

To máte pravdu, za všechno se platí. Ale víte, Vy jeden mudrlante, že si můžete od některých plateb odpočinout a dokonce je zcela obejít?
Trh nabízí, například mobilní domy levně, takže jediné, co byste musel, je zaplatit za pozemek. Stavební povolení by se Vás také netýkalo. A zařizování domu také ne. Součástí levných mobilních domů je i vybavení.

Tak, copak zas máte?
· Že bydlet po celý rok v karavanu není to pravé ořechové?
· Že nehodláte v domě na kolečkách cestovat.
· Že máte seriózní zaměstnání?
· Že nemáte ani krapet genetické krve v žilách z kočovných kmenů?
·

O čem Vy to mluvíte?
Vždyť Vy vůbec netušíte, že mobilní domy nejsou žádné karavany! Že nemusíte s domem cestovat! A že žádná kolečka rozhodně nemá!

Nikdo nerozpozná, o jaký dům se jedná.
Je to obyčejný dům, který Vám přivezou a usadí na místo, které si sám určíte! A to, že Vám odpadnou mnohé poplatky, tak to je také pravda. Dokonce i samotný mobilní dům je levný! Vy tomu stále nevěříte, viďte? No, bude to asi tím, že nemáte ani sebemenší povědomost o tom, že něco tak skvělého existuje! A to dokonce už i v našich končinách! Například v Americe si takto pořizují bydlení už pár desítek let! Rozhodně nebudete první, ani poslední majitel takového příbytku!
Nejlepší bude, když to všechno hezky shrneme v konečném shrnutí!
Chcete bydlet a nemáte příliš finančních prostředků? Chcete bydlet rychle a vlastně téměř ihned? Pak potřebujete jen pozemek a nějaký čas na to, abyste si vybrali svůj budoucí příbytek!