Když ořechy, tak jedině české vlašské ořechy

Vlašské ořechy prodej je každoročně diskutované téma. Proč tomu tak je? Lidé totiž ví, že jde o skořápkový plod, který je zpravidla ten nejdostupnější. Roste totiž na velkých stromech, který navíc má každý rok mnoho stovek plodů. To znamená opravdu velkou úrodu, a to byť z jednoho stromu. To je také důvod pro to, proč jsou vlašáky tak levné. Právě proto možná nyní hledáte, kde byste si měli tyto ořechy koupit. Kromě toho se také vyplatí vědět, proč byste je měli také konzumovat, a co vám mohou v podstatě tyto ořechy nabídnout.

ořech ve skořápce

Stojí za to je konzumovat pravidelně?

Tak jako všechny ostatní ořechy, i vlašáky je třeba konzumovat pravidelně, abyste z nich mohli načerpat všechny ty zdravé a příznivé látky. Už jenom vysoký obsah tuků, avšak těch prospěšných, hovoří jasně o tom, že tohle je směr, kterým byste se měli ve své stravě ubírat. Nezáleží přitom na tom, do jaké diety jste se zapletli. Konzumovat ořechy můžete kdykoliv, pokud vám to tedy chrup dovolí.

V případě konzumace se můžete těšit nejenom na plnou oříškovou chuť, ale také na velkou porci kalorií, které oceníte nejenom při sportu, ale také při velké psychické zátěži. Kromě toho se těšte také na látky, které se podílí na boji proti civilizačním nemocem. Jde zkrátka o plody, které se vyplatí konzumovat, když to myslíte se svým zdravím vážně.

vlašský ořech

Kdy nastává při konzumaci problém?

Tak jako všude, i zde platí pravidlo, že všeho s mírou. To znamená, že konzumaci ořechů byste neměli přehánět, jinak to bude znamenat, že přijmete opravdu velké množství kalorií, což je věc, kterou jistě dělat nechcete. Dávejte si proto pozor na objem zkonzumovaných ořechů, a raději to s nimi nepřehánějte ani tehdy, když hodně sportujete. Udělat něco pro své zdraví můžete i při konzumace třeba padesáti gramů těchto plodů. Proto začněte zlehka, a uvidíte, jak se vám konzumace zalíbí.