Luxusní mobilní dům Lavaro House D

Každý, kdo začíná stavět dobře ví, jaké jsou ještě před samotnou stavbou starosti. Zařídit všechny formality, sehnat zedníky, pokrývače, instalatéry a elektrikáře, a těch peněz až hrůza. Čas, za který trvá postavit a zprovoznit takovou stavbu se počítá na roky.
Problém může velice rychle vyřešit takzvané mobilní bydlení, který si snadno nakonfigurujete podle svých požadavků. Vyberete si rozměry a podle dostupných projektů a vlastních požadavků si zvolíte vnitřní uspořádání pokojů, druhy materiálů a typy veškerého vybavení.Domek z puzzlí
Například Lavaro House D je zatepleným plnohodnotným domem určeným jak pro rekreaci, tak pro trvalé celoroční bydlení. Navíc tento typ je v naprosto luxusním provedení a disponuje veškerým vybavením. Celý interiér působí čistým a útulným dojmem. Všude jsou plastová okna s vnitřními roletami a síťkami proti hmyzu. Je vybaven přímotopy a několika funkčně umístěnými zásuvkami.
Kuchyně je velice prostorná s kvalitní linkou a vestavěnými spotřebiči, jako jsou lednička, myčka, digestoř a sporák se sklokeramickou čtyř plotýnkovou varnou deskou a ostrůvkem, který je zároveň i jídelním místem. Nechybí zde ani dvojdřez s odkládací plochou a vodovodní baterií.
Obývací pokoj volně navazuje na kuchyni. Vybaven je poličkou, konferenčním stolkem, gaučem s designovými polštářky a měkkým koberečkem. Je příjemně světlý, má dvoukřídlé francouzské okno, http://www.bohemiaokno.cz/ které může vést na terasu nebo volně do zahrady.
Dům má další dva pokoje oba s velkými šatními skříněmi. Menší pokoj disponuje jednou postelí, a ten druhý větší manželským lůžkem, poličkou a nočním stolkem. Chodbu uzavírá koupelna s WC, sprchovým koutem, umyvadlem, skříňkou se zrcadlem a bojlerem pro ohřev vody.Na plánu položený metr a cihličky
Doprava a umístění mobilheimu není nikterak složitou záležitostí. Většina firem nabízí dopravu vlastními převozními vozy nadrozměrné přepravy a vykládku jeřábem na místě. Samozřejmostí je uložení a usazení na připravené nosníky. Takový domek stojí zlomek ceny hrubé stavby, proto je perfektní možností, jak uspokojit sen o levném vlastním bydlení.