Krásně průzračná a čistá voda za pomocí jediného přípravku

Jistě dobře víte, kolik času Vám každou koupací sezónu zabere údržba Vašeho koupacího zařízení. Pravidelná kontrola kvality vody za pomocí testerů, dodávání přípravků na vyrovnání PH, pro udržení dostatečného obsahu chloru, přípravky proti řasám, dodávání filtračního matriálu do filtrace, čištění ať už ručně za pomocí síťky či za pomocí vysavače a filtrace a tak dále. Také jistě uznáte, že Vás tato péče vyjde na nemalé peníze, pokud musíte každý přípravek ještě navíc kupovat zvlášť.
Právě proto pro Vás máme skvělé řešení v podobě bazénových tablet 5v1, které Vám ušetří nejen spoustu času, ale také ušetří velkých výdajů Vaši peněženku. Díky tomu, že tento přípravek nahradí hned několik prostředků pro údržbu vody ve Vašem koupání, už nemusíte shánět a doma skladovat tolik lahví s přípravky a jak již bylo řečeno, také Vás údržba Vašeho koupání nebude tolik stát.
Bazénové tablety 5v1 jsou nejmodernějším přípravkem pro údržbu vody ve Vašem koupání a bývají také někdy nazývány jako multifunkční, protože zvládají více funkcí najednou. Tyto tablety zajistí nejen dostatečnou chloraci vody ve Vašem bazénu, ale také vyrovnávají PH vody, fungují jako změkčovač vody, protože udržují přebytečný vápník a hořčík v rozpustné formě a brání tak vzniku vápenatých krust na stěnách a dně koupacího zařízení, usnadňují vysrážení mechanických nečistot a tím zlepšují jejich odstranění a samozřejmě projasňují vodu.
Jak tedy vidíte, investovat do bazénových tablet 5v1 se rozhodně vyplatí. V naší široké nabídce najdete tento produkt hned ve dvou různých velikostech a to maxi pro velké bazény a mini pro menší a střední koupací zařízení. Také si můžete vybrat hned z několika různé velkých balení. Nezapomeňte využít také naší skvělé nabídky dávkovačů tablet či plováků.pool2