Každý muž si otevře svou bedýnku!

Vymýšlení každoročního originálního dárku může být oříškem. Zvlášť pro mužské pohlaví není jednoduché vybrat dárek, po kterém opravdu daný člověk touží! Ženu nadchnete novou kabelkou, kosmetikou či bytovou dekorací, v tomto případě je mužská část populace mnohem složitější a často je těžké je ohromit a udělat jim opravdovou radost. Pokud se ještě jedná o někoho blízkého, samozřejmě více známe jeho koníčky a zvyky, pokud jde třeba o kolegu z práce je opravdovým hlavolamem vymyslet něco opravdu ohromujícího!rybář u vody.jpg
Dobrou zprávou je, že lámání našich hlaviček v tomto případě končí! Nastupuje totiž perfektní dárek k narozeninám pro muže od manboxeo.
A o co vlastně jde? Je to novinka na trhu, dárek ryze pro silné muže. Jde o dřevěnou bedýnku, která je plná lahůdek, přesně podle chutí obdarovaného. Vtip je v tom, že nejde o žádný obyčejný dárkový koš, nýbrž o dřevěnou bednu. Ani ta však není tak úplně jednoduchá a klasicky dárková, je totiž velmi pečlivě zapečetěná a každý obdarovaný muž si jí vlastní sílou s pomocí nářadí musí otevřít, aby získal její jedinečný obsah.
Další důležitou informací je to, že obsahů beden je opravdu výběr a k tomu, abyste vybrala tu pravou, vám stačí i pár informací o zmiňovaném kolegovi, který zrovna slaví narozeniny!
Zde je několik základních typů, které se pak mohou lišit i velikostí balení.
Bedna pro pivaře
Stačí tedy už dle názvu vědět, že daný člověk prostě miluje pivo a můžete objednávat. Pokud má rád jiný alkohol je v nabídce taky bedna pro whiskaře či milovníka rumu.pivo ve sklenici.jpg
Bedna pro gurmána
Většina mužů miluje jídlo a to především dobré jídlo! Najdete gurmánskou bednu s mnoha delikatesami nebo přímo pro masožravce, která svým názvem, mluví za vše.
Bedna pro rybáře
Tato bedýnka je opravdovým originálem mezi ostatními. Věřte tomu, že každý rybář z ní bude na větvi! Bedna obsahuje rybářské náčiní, jako jsou háčky, krmení pro ryby a další doplňky.