Vybírejte palety dle svých přepravních potřeb


Snad v každém odvětví přepravy se používají palety. Jedná se o standardní prostředek, díky kterému je možné jednoduše a rychle přepravovat všemožné zboží, a to v krabicích, přepravkách či jiných předmětech. Pokud nyní hledáte prodejce, který by vám mohl nabídnout kompletní servis v ohledu těchto přepravních předmětů, pak budete potřebovat specialisty z obchodu . Ačkoliv si nyní říkáte, že zvládnete vybrat kompletně svépomocí, možná nebude od věci kontaktovat zkušené prodejce, kteří vám mohou pomoci nejenom s výběrem, ale také s dalším nakládáním s těmito prvky.
dřevěné euro palety.jpg

Není to jenom o prodeji

Kromě toho, že můžete využít rozsáhlý sortiment těchto přepravních prvků, můžete využít také odborné poradenství. Díky tomu, že ti opravdu zkušení se zabývají i výrobou palet, můžete mít jistotu toho, že nikde jinde lepší radu nenajdete. Proto se neváhejte zeptat nejenom na to, jaký typ palety byste měli pro své účely využít, ale také na to, zdali by nebylo vhodné stávající přepravní prvky tepelně upravit nebo je nechat opravit.
přeprava na paletě.jpg

Využijte prodej, servis i výrobu

Specialisté si pro vás připravili především bohatý sortiment kvalitních přepravních prvků, ale využít můžete i další služby, díky kterým bude servis opravdu kompletní:
Přímá výroba – dle standardní Evropské unie, a to i v rámci tepelného opracování samotného dřeva
Opravy – v případě, kdy máte k dispozici vícecestné kusy, které chcete zachovat i do budoucna
Výkup – vhodné při zájmu o nákup nových kusů a prodej těch starších, popřípadě při zbavování se větších zásob
Doprava – když máte mnoho přepravních prvků, které musíte dostat na počáteční místo přepravy, například do skladů
Jak tedy vidíte, vyplatí se využít služby firmy, která vám dává k dispozici využít naprosto cokoliv. Proč byste měli kvůli několika záležitostem kontaktovat více firem, když máte možnost obrátit se na jednu, která však dokážete všechno?