Perfektní dárek nejen pro děti

Vánoce za dveřmi a vy ještě nemáte pořádný dárek pro vaše ratolesti? A co třeba pořídit dárek rovnou pro celou rodinu? Jistě si ho zamilujete hned, jak ho vyzkoušíte. Řeč je o zahradní trampolíně, která bezesporu nabízí hodiny pohybu a zábavy nejen pro děti.
Trampolíny se pomalu ale jistě stávají součástí většiny zahrad u nás. Zahrad, hřišť i zábavních parků. Není divu, pohyb na trampolíně je zdraví prospěšný a zábavný. Napomáhá nácviku koordinace a soustředění, rozvíjí pozornost, zlepšuje kondici. Co více si přát.

trampolína s ochranou sití

Zábava a zdraví pohyb pro celou rodinu

Děti díky trampolíně budou dobrovolně trávit více času na čerstvém vzduchu, což je v dnešní době skoro nevídaná situace. Stačí si jen vybrat kvalitní výrobek a hurá začít https://www.beanbag.cz/trampolina-s-ochrannou-siti.

Možná vám trampolína přijde nebezpečná, opak je ale pravdou, pokud dodržíte http://www.blesk.cz/clanek/radce-zdravi-a-zivotni-styl-zivotni-styl/225990/novorocni-predsevzeti-zhubnu-otestujte-si-jestli-to-dodrzite.htmlzákladní bezpečnostní pokyny a použijete ochranné prvky. U nás seženete vše, kvalitní konstrukce i zmíněné ochranné prvky, mezi které patří především vrchní síť.

Ochranná sít kolem trampolíny je dostatečně pevná i vysoká a dokonale tak zabrání nebezpečným pádům na zem. U nás ji nemusíte hledat zvlášť. Většinu trampolín nabízíme včetně těchto sítí už v základu.

ochraná síť

Vyberte si a těšte se na jaro

Vybírejte z několika velikostí a variant. Záleží, jak velkou máte zahradu, ale věříme, že řešení máme pro každého. Mezi nejžádanější patří trampolíny o průměru:
· 244 cm
· 305 cm
· 366 cm
· 400 cm
Volit si také můžete barevné vypolstrované kryty na pružiny, nabízíme zelené, modré, červené či dokonce růžové provedení.
Od sebe se mohou jednotlivé trampolíny lišit i počtem U noh, mají buď tři, nebo čtyři U nohy. Obě varianty jsou však vysoce stabilní a můžete se na jejich bezpečnost stoprocentně spolehnout.
Perfektní dárek pro ratolesti či celou rodinu už nehledejte, našli jste ho. Vyberte si jednu z nejkvalitnějších zahradních trampolín na trhu a těšte se na jaro.