Šetřete při utrácení


Banky se předhánějí ve výhodných nabídkách, kterými se snaží nalákat své budoucí klienty. Vedení účtu zdarma, lepší úrok, telefon se slevou, zařazení do soutěže. Většinou Vás to nechává chladnými, jelikož pod těmito výhodami se takřka vždy skrývá i nějaký ten háček psaný malým písmem.
cedulky se slevou.png
Vezmeme-li to z druhé strany, tak se za přínosnou určitě dá považovat slevový systém, který vytvořila a svým klientům zdarma poskytuje nejmenovaná banka působící v České republice. O co se konkrétně jedná? Jde o systém slev, které jsou vygenerovány na základě Vašich předchozích nákupů u těch prodejců, které navštěvujete nejčastěji. Důležité je, aby tyto transakce byly hrazeny platební kartou vedenou u dané banky. Vaším úkolem je, krom aktivního využívání platební karty, registrace do programu. Přehled slev si můžete prohlédnout na internetových stránkách programu, nebo si stáhnout zdarma aplikaci přímo do Vašeho telefonu.
Jak tedy ušetřit v praxi? Představte si, že jste právě teď ve Vašem oblíbeném obchodě s oblečením. Líbí se Vám tričko. Podíváte se do aplikace, zda tento obchod je součástí programu a jak vysokou slevu nabízí. Jednoduše ji zaktivujete. Pak už jen triko zaplatíte bezhotovostně kartou a sleva Vám bude automaticky odečtena. Druhým příkladem může být vyprazdňující se palivová nádrž Vašeho vozu. Při tankování zaktivujte slevu u dané pumpy a při placení už budete platit např. o 2% nižší cenu.
Osobně shledávám jen výhody. Nepotřebujete žádné věrnostní kartičky, slevové kupony, či klubové body, abyste slevu získali.
mezinárodní debetní karta.jpg
Ta je spojena přímo s Vaší platební kartou. Je tedy i velmi diskrétní. Nemusíte si o lepší cenu říkat, předkládat kupony atd. Nejlepší je, že se slevy generují na základě Vašich předchozích nákupů a jsou Vám tedy tzv. šité na míru. Budou Vám tedy nabízeny jen takové, které Vás opravdu zajímají. Spektrum zvýhodněných cen je opravdu široké – od benzínových pump, přes restaurace, lékárny, potraviny, obuv, oděvy, domácí potřeby až po jízdné.