Přijďte si užít den do JumpParku

V době osobního volna je vynikající čas na to, vymyslet program pro celou rodinu. Ať už máte doma starší nebo naopak menší děti, jistě ocení to, že pro nich připravíte den, ve kterém prožijí mnoho zábavy a smíchu. Ovšem ani v případě, že děti nemáte, nemusíte zoufat. Jump aréna Praha nabízí pestrý program i pro dospělé, kterých jediným přáním je to, aby se dokonale odreagovali.
Díky trampolínovým atrakcím si v tomto parku přijdou na své všichni, kterých báječný pohyb, jakým je skákání nikdy nepřestal bavit.dámské sportovní oblečení.jpg

Vyzkoušejte si atrakce, při kterých budete skákat

Neexistuje člověk, který by odolal příležitosti zaskákat si na trampolíně i v dospělosti. Vezměte vaše děti, přátelé nebo kolegy z práce na místo, které je plné těchto úchvatných prvků a využijte i vy volný den naplno.
Čeká tam na vás mnoho sportů, které jste ještě neměli šanci vyzkoušet na trampolíně a disciplíny, které budou pro vás výzvou a potěšením zároveň.

Odpočinková zóna vám dodá ztracenou energii

Když budete unaveni a vyčerpaní po celodenním skákání, navštívit můžete i odpočinkovou zónu, ve které si můžete dopřát teplé, ale i studené nápoje a malé občerstvení. Energie se vám po krátkém odpočinku vrátí a vy si budete moct dopřát ještě další porci zábavy na báječných atrakcích, které v areálu máte k dispozici.žena ve výskoku.jpg

Věděli jste, že i díky skákání můžete zhubnout?

Možná vás jako většinu dalších lidí trápí nějaké to kilo navíc a rádi byste se ho efektivně a s radostí zbavili. Dopracovat se ke štíhlejší linii však nemusíte pouze namáhavě a v prostoru posilovny. Přijďte se odreagovat na cvičení v doprovodu zkušeného trenéra, který vám ukáže, jak je skákání na trampolíně úchvatné i z hlediska snížení hmotnosti.
Spojit tak příjemné s užitečným můžete i tímto způsobem, který vás přesvědčí o tom, že zhubnout se dá i při dovádění na trampolíně.