Paříme online….


Star Wars: The Old Republic
Pokud jste fanoušek Star Wars kultu, je tato hra stvořena právě pro vás. Onlinovka od společnosti BioWare se odehrává před 3481 lety před filmovými událostmi. Zúčastníte se epochálních galaktických bitev. Tradičně se zde strany dělí na Světlou stranu, zastupovanou Galaktickou republikou a Temnou stranu síly, podporovanou Sithským Impériem. Je jen na vás, kterou stranu podpoříte. Výběr hrdinů a jejich rolí vás nadchne. Jedi, Trooper a sithský agent, jsou jen některé z možností, které hra nabízí. Samotná herní historie je  bohatá a zajímavá. Doporučuji zkusit.

World of Warcraft
Klasika nad klasiky online her. Nesmiřitelné rozdíly mezi Aliancí a Hordou nás vrhnou do krvavé války mezi oběma frakcemi. Samozřejmě výběr vašich válečníků a jejich profesí je nemalý a může být rozšířen datadisky, kterých je celkem 6. Ork, trpaslík, elf, nebo tauren, jsou postavy, za které můžete hrát. Hra běží již od roku 2004, a tudíž prošla velkou revolucí od prvního dílu.

Výrobce Blizzard Entertainment zaručuje mnoho hodin zábavy, téměř neomezené herní možnosti, poutavé a zajímavé úkoly. WoW bylo vytvořeno na základě strategií Warcraft a je s nimi přímo provázáno. Tak, teď jen osedlat bojového pštrosa a vrhněte se do bitvy.

Word of Tanks
Vrčení silných motorů, skřípění pásů, zvuk otáčené věže, rachot při střelbě a hřmot při výbuchu vozidla. To vše vás čeká v jedinečné hře Word of Tanks. Roky práce vývojářů daly vzniknout internetovému tankovému gigantu. Výběr všech typů tanků první poloviny 20. století z mnoha zemí světa, propracovaná grafika i česky hovořící posádky tanků vás připoutají ke kniplu tanku a nepustí vás od herních obrazovek.

Začínáte s jednoduchými prvoválečnými tanky, až se dopracujete k titánům, kteří vládli bojištím po celém světě. KingTiger, Pershing a Panzer jsou jen některé z tanků, kterým budete velet a s jejich pomocí budete ničit nepřátele. Chytlavé možnosti hry, od celkové likvidace nepřátel až po dobývání strategických pozic, vám zajistí dlouhou zábavu.