Tím nic nezkazíte

Je nám jasné, že svého plechového miláčka neradi svěřujete, komukoli do rukou a už vůbec, když si myslíte, že nejspíše hrozí jeho poškození, ani nechceme myčky vynášet do nebes, ale nebojte se v dnešní době výbava automyček je tak precizní, že ani hrůzu nahánějící obrovské kartáče, jež bičují vaše vozidlo při průjezdu automyčkou vašemu autu nic neudělají.

            Automyčky jsou si vědomi, toho faktu, že kdyby se z vaším plechovým miláčkem něco stalo, tak by museli platit všechny do jedné nákladné opravy. Proto se snaží investovat do stále nových zabezpečení a technologií. Zároveň s tím investují ne málo finančních prostředků do nákupu kvalitních přípravků, pro vašeho miláčka. Ale nebudeme předbíhat, protože právě proto abychom vám představili jejich píšeme tento článek.

       I.            Precizní leštění automobilu- Opravdu precizní vyleštění kapoty automobilu, spočívá v použití kvalitní vody a přípravků, ale také v použití vosku, který omladí tvář vašeho automobilu. Ovšem nesmíme zapomínat na to, že zlepší vzhled vašeho miláčka, ale taky prodlouží jeho životnost.
 
    II.            Využívání kvalitní vody- Jen díky použití kvalitní vody se lze vyvarovat skvrnám po umytí karosérie. Můžete ovšem sami nám zde podotknout, že sami máte doma kvalitní vodu, ovšem pokud se vám po uschnutí karosérie vytvoří fleky na kapotě, zkuste spíše myčku.
 
 III.            Využívání špičkových technologií- Využívání nových mycích kartačů a dalších technických inovací i to je náplň automyček.
 
 IV.            Používání kvalitních přípravků- Stejně jako u využívání nových technologií musí provozovatel automyček sledovat také vývoj v oboru autopřípravků. Mezi tyto špičkové čistící prostředky patří dnes, již dobře známá kosmetika Pikatec, vytvářející na karosérii vašeho vozidla teky film, který zabraňuje usazování nečistot na jeho laku, a zároveň dopadající kapky deštěnutí odtékat z povrchu skel a tím uvolňovat výhled z vozidla řidiči.
 
Víme, že řada z vás, co tohle četla, si stejně pomyslí, že to je zbytečné, ale zkuste to jednou a uvidíte ten rozdíl.