Pro každou rodinu

Chtěli byste se každý den probouzet a mít pocit, že jste na zámku? Vejít do kuchyně, která Vám hned otevře oči díky svému profesionálnímu zpracování, půvabným a kvalitním materiálům a důmyslnému systému, která pro Vaše potřeby bude žádoucí? I doma se můžete cítit příjemně, jako na zámku a to i přesto, že například raději volíte moderní styl před renesančním nebo barokním. Inovativní materiály, kvalitní zpracování, důmyslný systém, splnění všech představ a potřeb zákazníků to všechno jsou osvědčené prvky, kterým důvěřujeme.
rodina u stolu, rodiče a dvě děti v kuchyni sedí a chystají se jíst, žena donesla salát

ü Od základního návrhu, přes Vaše požadavky, přes potřeby místnosti, velikost místnosti až po konečný profesionální výsledek, na tom si zakládáme.
Kuchyně je nezbytná součást každého domova
Ať už máte linku maličkou o velikosti dvou metrů nebo větší přes celou místnost, vždy záleží na tom, jak ji využíváte. V této místnosti se toho totiž hodně odehrává. Setkáváme se zde s členy rodiny, neustále někdo chodí do lednice na něco dobrého, každý den se z ní něco vytahuje a někdy se zase do ní vkládají potraviny. Některé dny se vaří, jindy chystá snídaně nebo svačina či něco dobrého na večeři. Jídlo je běžnou součástí našich životů, proto i tato místnost patří do našeho života a je jeho nezbytnou součástí.
pohled na dveře z místnosti, tapety, krásný lustr, bílé dveře se vzorem

Dle potřeb a požadavků

Každá podobná místnost by měla odpovídat potřebám jejich majitelů. Samozřejmě se musí vzít v potaz velikost prostoru, která je k dispozici. Ničeho se však nemusíte obávat i v malém prostoru se dá vykouzlit něco neobyčejného a sympatického, klidně i moderního, ale zároveň praktického, stejně tak jako ve velké místnosti. Přizpůsobíme se každému požadavku, stejně tak jako pomůžeme, pokud si zrovna nebudete něčím jistí a budete potřebovat pomoc či radu. Rozhodnutí je jenom na Vás, ale naše praktické zkušenosti a znalosti mohou pomoci v některých situacích s rozhodováním.
Kuchyňské studio STEN https://sten-skrine.cz/kuchyne-na-miru pracuje rychle, profesionálně, bez komplikací a zajistí kvalitní a precizní výsledek.
1) Samozřejmostí je 3D návrh, aby si klienti mohli celý prostor představit, případně upravit.
2) Nesmí chybět ani cenový rozpočet.
3) Funkční a praktické materiály.
4) Výroba na míru podle představ a požadavků.
5) Kvalitní zpracování.