Práce z domova je čím dál více populární. Jaká je ta pravá pro Vás?

Práce z domova, jinak řečeno home office, je stále více populární, pracovat lze z domova částečně, nebo plně. Tato varianta je vhodná především pro lidi s omezenou možností pohybu, nebo matky s malými dětmi. Jaké druhy práce z domova současný trh nabízí?
práce z domova přes PC

Multi Level Marketing

Tento obchodní model je nejčastěji využíván pro prodej kosmetiky, potřeb do domácnosti, nebo výživových doplňků. Podstatou je prodej výrobků, z každého prodeje získáte provizi. Dále registrujete pod své ID číslo nové členy, z jejich prodejů čerpáte další provize. Takto si vybudujete svůj tým, který Vám dále vydělává. U většiny firem není nutná žádná počáteční investice.
svázané knihy

Tento typ práce je vhodný pro osoby s obchodním duchem. Bude se Vám hodit: výřečná povaha, počítač, znalost sociálních sítí.

Ruční práce

Je možné doma nezávisle vyrábět různé kreativní zboží a vytvořit si svůj internetový e-shop, nebo využít služeb firem, které se prodejem tzv. handmade zboží zabývají (například ). Z počátku je možné, že budete muset uhradit počáteční investici do materiálu. Je tedy nutné si vždy ověřit reference firmy!

Tento typ práce je vhodný pro manuálně zručné a pečlivé osoby. Bude se Vám hodit: základní materiál, spousta trpělivosti.

Doučování

Pokud jste ideálně učitelka nebo jste si jistá svými znalostmi, pak je tento typ práce to pravé pro Vás. Není nutná počáteční investice, pokud už máte podklady k výuce připraveny.

Tento typ práce je vhodný pro osoby, které mají ideálně pedagogické vzdělání a tunu trpělivosti. Bude se Vám hodit: reference na Vaši osobu, podklady pro výuku, vstřícný a trpělivý přístup.
ruční šití

Grafik

Pokud jste kreativní a hravě ovládáte grafický nástroj, proč zůstat jen u úpravy fotek z dovolené? Firmy spolupracují s externími grafiky a ne za malé odměny. Pokud máte grafický program už zakoupený, nejsou počáteční investice žádné.

Tento typ práce je vhodný pro osoby, které vlastní a ovládají grafický program a jsou kreativní. Bude se Vám hodit: portfolio Vašich grafických prací, počítač s grafickým programem.

Administrace e-shopů

Mnoho e-shopů se rozrůstá a je tedy nezbytné najmout více lidí k administraci. Pokud nemá e-shop interní systém, na který se není možné připojit externě, je toto skvělá možnost, jak pracovat z domova. Počáteční investice v tomto případě nejsou žádné.

Tento typ práce je vhodný pro osoby, které jsou systematické, pečlivé, zodpovědné. Bude se Vám hodit: počítač se stabilním připojením k internetu, program pro komunikaci s kolegy.