Zimní oblečení se slevovým kódem

Po dlouhotrvajícím hřejivém podzimu plném relativně vysokých teplot, barevných hromad listí a slunečních paprsků se o slovo přihlásila i zima. Ochlazení přišlo opravdu velmi rychle a i přesto, že meteorologické předpovědi na něj zavčas upozornily, jistě určité množství lidí mohly zaskočit a zastihnout nepřipravené na kruté zimní mrazy. Určitě to znáte taky. Večer jdete spát a najednou se ráno probudíte s tím, že předpověď počasí selhala. Před domem sněhové závěje, na cestách dlouhé kolony, na ulici případně všudypřítomná námraza a celkově mrazivé počasí doplněné o ledový severní vítr, který dokáže zchladit i tělo v mnoha teplých vrstvách oblečení.

Žena s rukavicemi

Pokud tato situace nastane, první problémy nemusí nastat až u auta, když zjistíte, že vás jakýmsi podivným způsobem minula výměna pneumatik nebo nemůžete najít nic, čím byste skla mohli zbavit přebytečného sněhu. Krizová situace může nastat již při oblékání u šatní skříně. Zvláště v případě, že stále čekáte na poslední záchvěvy podzimu a zimní kousky šatníku vám přišlo zcela nepodstatné vytahovat a vyměnit za lehké letní halenky či přechodové kabáty. Nebo možná jste také zjistili, že vlastně žádné vkusné a moderní oblečení do mrazu nemáte, protože se buď záhadně ztratilo, nelíbí se vám nebo prostě nastal nějaký příbytek či úbytek na váze.

Žena v zimě

V takových situacích je dobré šatník doplnit. Dobrou zprávou pro vás může být, že pomocí slevového kuponu About you 30 sleva můžete nějaké finanční prostředky na nákupech samozřejmě pouze nezbytné nutného oblečení a doplňků ušetřit. No a posuďte sami, nevyplácí se před Vánoci přece jen pár korun ušetřit a buď je schovat jako předsevzetí na další kalendářní rok do prasátka nebo koupit dárek navíc pro vaše drahé ratolesti či známé? Dárky navíc zejména děti jistě ocení anebo se pak můžete obdarovat něčím také sami.

RubrikyNezařazené