Jak se pozná nejlepší Tribulus na trhu


Muži, kteří ví, co je to Tribulus terrestris, si možná budou klást otázku, kde koupit nejlepší Tribulus na trhu Army nutrition. S touto adaptogenní bylinkou je to podobné, jako s jakýmkoli jiným druhem zboží, například pokud poptáváte pomeranče na džus, budete zřejmě vybírat mezi ověřenými zdroji, které zaručují BIO kvalitu, a slupku bez chemického ošetření. Jak se tedy v nákupu Tribulu vyznat?

adaptogenní bylinky

Je to vůbec Tribulus – nakupujete-li u ověřeného zdroje s dobrými referencemi, pak by se vám nemělo stát, že šlápnete vedle i u dalších nákupů. Spolehlivé e-shopy dbají o vynikající jakost svých produktů na prvním místě, protože jsou si vědomé, že zklamat zákazníka podvodem či významným podceněním průběžného sledování kvality prodávaného zboží by znamenalo ohrožení firmy a případný bankrot. U neověřených prodejců se také může stát, že zakoupíte úplně jinou bylinku, jejíž účinky nebudou odpovídat vlastnostem adaptogenních rostlin.

listy adaptogenu

Bezpečné dávkování – spolehlivý zdroj vám sdělí, jak správně dávkovat tablety, prášek, anebo čajový či kávový odvar. Toto je velmi důležité ze dvou důvodů, za prvé je příliš slabá dávka málo účinná a vaše snažení pak postrádá smysl, a za druhé předávkování může způsobit některé zdravotní problémy, zejména trávicí a neurologické potíže. Obecně by však nemělo docházet k tak závažným vedlejším účinkům, jako například u lékařem neprověřeného užívání Viagry.

Podezřelá cena – extrémně vysoké ceny produktů mohou sice budit zdání, že jde o kvalitní výrobky, ale ne vždy je to pravda. Ověřujte si pečlivě obvyklou cenu, abyste nenaletěli podvodníkům. A naopak podezřele nízká cena vás může dovést ke zjištění, že jde o jakési placebo anebo výrobek úplně jiného složení.

Adaptogeny raději než syntetiku – v každém případě, pokud očekáváte šetrnější přístup k vašemu zdraví a bezpečnější formu léčení nebo doplňování živin formou výživových doplňků, dejte přednost adaptogenním rostlinám před syntetickými produkty, jako je zmiňovaná Viagra a její generika.